נגריית בוטיק עם טאץ’ אישי של עיצוב פנים איכותי

אי מטבח מודרני בהתאמה אישית מעץ ומשטח אפור בהיר עם שש כסאות בר

“נגריית רותם” היא נגריית בוטיק משפחתית, המציעה לכם ליהנות משירותי תכנון, עיצוב וייצור מטבחים, חדרי רחצה ורהיטים שונים לבית.

ניר ולימור רותם, הבעלים והמייסדים של “נגריית רותם” מאמינים כי:

“רק בזכות חשיבה יצירתית מעמיקה, ניתן למצוא ולספק פתרון לכל אתגר תכנוני. ככל שמדובר בביצוע פרויקט של עיצוב פנים, חשובה מאוד העמידה בלוחות הזמנים. עיצוב פנים איכותי מתבטא בתוצרים בעלי רמות גימור מושלמות של אסתטיקה ופונקציונאליות, וחשוב מאוד כי חומרי גלם בהם ייעשה שימוש בתהליכי עיצוב הפנים השונים, יהיו איכותיים ברמה שתבטיח עמידות לאורך זמן”.

אנחנו ב-“נגריית רותם”, לא מסתפקים רק באמירות מפוארות המשבחות את יכולות התכנון והעיצוב שלנו ועל כן חשוב לנו להמחיש לכם אותן באופן חזותי. תוכלו להתרשם כאן באתר מעיצובים ייחודיים שתכננו ברחבי הארץ. אחד הלקוחות הגדולים והחשובים שלנו הוא רשת בתי הקפה “ארומה” וכפי שתוכלו לחזות בתמונות, אנו עיצבנו דלפקי שירות מעץ וחיפויים לקירות עבור סניפים רבים.

ראוי לציין, כי בנוסף למתן פתרונות עיצוב פנים עבור לקוחותינו הפרטיים, אנו משתפים גם רבות פעולה עם אדריכלים ומעצבי פנים ומעניקים להם שירות מסור, אישי ומקצועי.

אם גם אתם אדריכלים ומעצבי פנים, המעוניינים ליהנות משירותי עיצוב פנים איכותיים בטאץ’ אישי, השאירו את פרטיכם כאן ואנו נשמח לחזור אליכם בהקדם.

מטבח מודרני מרווח בחלל עם תקרה משופעת

מה כדאי לדעת על אדריכלות ועיצוב פנים לפני שמעצבים את הבית?

תחום האדריכלות הוא זה שמייצר בסופו של דבר, את איכות המבנה בו אנו נתגורר או נבחר לשדרג באמצעות שיפוץ. לצד זאת, תוספת נגיעה אישית של כישרון ויצירתיות של בעלי מקצוע מנוסים בתחום עיצוב הפנים, יכולה להוליד חללים מעוצבים באיכות יוצאת מן הכלל.

השראה, יצירתיות וטעם נהדר הן ללא ספק תכונות הנדרשות מאדריכלים ומעצבי פנים. יחד עם זה, בכדי ליצור חללים מעוצבים שאנשים ישמחו להתגורר בהם, צריך ידע נרחב. ידע זה, כולל בין היתר, הכרת סוגים שונים של חומרי עץ ושל אפשרויות העיצוב השונות שלהם, הכרת הרכבים (קומפוזיציות) של צבעים שונים כגון צבעים חמים וקרים, סוגי תאורות והשפעותיהן על האווירה בחללים מסוימים ועוד.

אדריכלות ועיצוב פנים הם שני תחומים המצריכים ידע, ניסיון, מקצוענות ומיומנות. עיצוב פנים ביתי הוא נישה בתוך תחום האדריכלות, העוסקת בתכנונים ובשינויים בחללים פנימיים של מבני מגורים. עיצוב וייצור מטבחים, רהיטים שונים לבית ועיצוב חדרי רחצה, הם רק קומץ קטן לדוגמאות בהן נוגע תחום עיצוב הפנים הביתי.

עיצוב פנים איכותי בבית, יכול להגשים עבורכם את החלום האידיאלי של יצירת מרחבים המעוצבים בהתאם לטעמכם האישי. מתוך זאת, ראוי לעלות כאן מספר נקודות מרכזיות שכדאי לכם להכיר כשאתם מחליטים לעצב את הבית:

מתי עזרה של איש מקצוע הכרחית?

עיצוב פנים יכול להתבצע ברמות משתנות. זה יכול להתחיל בשינוי קטן כמו של צבע הקירות ולהגיע עד לשינויים גדולים במיוחד כמו הריסה או הזזה של קירות. שינויים ברמות הנמוכות, יכולים להתבצע גם ללא סיוע מצידם של אנשי מקצוע, אך ביצוע שינויים גדולים בהכרח יחייב את התערבותם.

עיצוב פנים למבנים בבנייה ולחללים קיימים – יש הבדל מהותי!

עיצוב פנים יכול להיכנס לתמונה בכל שלב, בין אם מדובר בעיצוב מבנה הנמצא בשלבי בנייה התחלתיים ובין אם מדובר באחד מוגמר. אם ניקח כדוגמא מבנה מגורים אשר נמצא בשלבי בנייה ראשוניים, יהיה לנו קל יותר לעצב אותו למשל, כאשר נבקש ליצור משחקי אור וצל בחלליו השונים. במידה ועיצוב הפנים יפגוש אותנו בשלב מאוחר יותר כשהמבנה כבר קיים, פתרונות העיצוב יהיו שונים.

מטבח מודרני צהוב על רצפת בטון מוחלק

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

יש לנו עוד מאמרים מעניינים..

Call Now Button