“העתק -הדבק” לעומת סביבה מותאמת אישית – כל מה שרציתם לדעת על נגרות בוטיק

נגרות מטבח מודרני ייחודי בהתאמה אישית

"העתק -הדבק" לעומת סביבה מותאמת אישית – כל מה שרציתם לדעת על נגרות בוטיק

הלכתם לראות אולמות תצוגה, ביקרתם בבתים של חברים או משפחה, ואיכשהו – יצאתם בתחושה של “קופי-פייסט”, העיצוב לעוס ומשכפל את עצמו, ובעצם – החברות הגדולות פועלות לפי פס ייצור כלשהו ושטאנץ קבוע.

הבעיה (או היתרון…) היא שאנחנו בני אדם. לא נולדנו בפס ייצור או שטאנץ, ולכל אחד מאיתנו, ובטח לכל משפחה – מתאים עיצוב אחר, מגיע לחיות בסביבה מותאמת אישית. איך מגיעים לכך? בטח לא בפסי ייצור. מגיעים לכך כשפוגשים אנשים, בנגריות בוטיק. כשפוגשים פנים אל פנים את האדם שבונה במו ידיו את הריהוט והנגרות בבית שלכם

הוא ילמד להכיר אתכם, את הצרכים וההרגלים שלכם, וידע לספק עבורכם את הפתרון שלכם.

נגרות בהתאמה אישית מתייחסת למשל לאופן שבו אתם מבשלים, אם בכלל – האם אתם ימניים או שמאליים? זה ישפיע על מיקום משטח העבודה, מגירת התבלינים, מיקום פח האשפה והמקרר.

האם למשל רוב הבגדים שלכם דורשים תלייה או קיפול? וכמה אביזרי אופנה יש לכם?

באיזה גילאים הילדים שלכם ועד כמה נושא בטיחות הילדים קריטי כרגע?

על כל השאלות, החלומות והתהיות האלו יעמדו מעצבת הפנים או האדריכלית בשיתוף הנגר על מנת לספק פתרון הוליסטי.

 

מה קורה אם אין כמו שרציתי?

אנחנו דוגלים במשפט – “אין דבר כזה שאין דבר כזה”, ואם אין – נעשה הכל לייצר. העבודה שלנו היא הגשמת חלומות בעץ, ולשליחות הזו אנו קמים בכל בוקר. תביאו את היצירתיות שלכם, אם המעצבת שלכם יצירתית במיוחד, או הגתה פתרונות אחסון מטורפים – היתרון בנגרות בהתאמה אישית הוא – שאנחנו פתוחים לשמוע, לבדוק ולהענות לאתגרים.

אם הבית שלכם בנוי מפינות מיוחדות, חללים יחודיים או אפילו אם מדובר במבנה ייחודי, עתיק או קטן במיוחד – תוכלו לסמוך עלינו שנקדיש את זמן המחקר, החקירה והחיפוש – על מנת להתאים את הפריטים למה שישרת אתכם בדיוק!

מה לגבי התקציב?

יותר מכל דבר – השליטה המלאה לכל אורך תהליך הייצור והיצירה, מאפשר לכם גם שליטה בתקציב, בחומרים, באופן העבודה ובהיקפה. התכנון הצמוד איתנו מספק תהליך ללא הפתעות ועם שקט נפשי בפרוייקטים הקטנים והגדולים שלכם.

מוזמנים לפנות לשיחת ייעוץ ללא התחייבות

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

יש לנו עוד מאמרים מעניינים..

Call Now Button