עיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

חדר רחצה מודרני בהתאמה אישית

עיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית

חדר הרחצה הוא היכל העינוגים והפינוקים של הבית והמקום בו משילים מדי יום את הטרדות ברחצה נעימה. היום ניתן לראות השקעה בפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול בתהליך תכנון שך חדרי הרחצה עם כניסתם של פתרונות חכמים המתאימים את חוויית הרחצה לצרכי המשתמש, מוויסות טמפרטורה באופן אישי ועד עיצוב המדייק את הסגנון המועדף על הדיירים הן באריחי הרצפה והן בפריטים המקשטים את החלל ומוסיפים לו אנרגיות.

אחת המגמות המובילות בחדרי רחצה הוא עיצוב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית – לארון יש נוכחות משמעותית בעיצוב החלל כולו. הוא תורם לאסתטיקה הסופית וכן נחשב כפתרון אחסון פרקטי בו מאחסנים הן מגבות והן כלי רחצה וכל מה שרוצים לשמור בהישג יד בחדר האמבט.

אם בעבר היה נהוג ללכת על מודל קבוע של ארונות, הרי שעם המעבר לקאסטום מייד החלט יותר ויותר דיירים לחשוק בארונות אמבט מותאמים ברמה העיצובית וברמה התכנונית.

מהעיצוב ועד התכנון – יצירת ארונות ייחודיים

לארונות אלה יתרונות רבים: הם מתאימים במיוחד לחללים מאתגרים יותר, קטנים או עם נישות פינתיות או אילוצי שטח שאינם מאפשרים שילוב של ארון בגודל סטנדרטי. הם ייחודיים ומקוריים במראה שלהם כי אין עוד אחד כמוהם כך שחדר הרחצה האינדיווידואלי משקף את טביעת החותם של דייריו ומיוחד לאותו בית ספציפי. ניתן להקפיד על כל מה שחשוב מבחינת תכנון פנימי של הארון בין אם מידוף מודולארי או יצירת תאים מותאמים לפי התכולה הייעודית. כמובן שמבחינת דגש על בחירת חומרי גלם ואיכות אפשר לבחור בהתאם לצרכים ולתקציב המבוקש ובכל מקרה, תהליך היצירה אישי ומקצועי כך שהתוצר המתקבל הוא בסטנדרט גבוה במיוחד.

 

חדר רחצה מודרני בהתאמה אישית

עיצוב שעושה הבדל גדול בחלל

על מנת לעצב ארונות אמבטיה בהתאמה אישית כדאי לקחת בחשבון מספר שיקולים: ראשית, לבצע מדידה מדויקת של החלל ובמיוחד מידות של האזור הייעודי לחדר האמבטיה. אפשר להתייעץ עם נגר פרטי על מנת להחליט היכן כדאי למקם את הארון כך שהחלל ינוצל באופן אופטימאלי מבחינת מרחב תנועה ונגישות ביציאה מהאמבטיה עצמה. לעיתים יהיה שווה להפריד לשני ארונות קומפקטיים יותר או חלק ארון גדול לבני הזוג, כך שלכל אחד יהיה את הארון שלו והם יוצבו זה לצד זה או בכלל באזורים שונים בחדר. מומלץ להצטייד בסקיצה מדויקת של החלל כדי באמת לבחון את התאמת הארון. שנית, חשוב לבחור את העיצוב המועדף בין אם מדובר בקווים נקיים בטאץ’ מודרני או עיצוב כפרי עשיר בפיתוחים ואלמנטים משדרגים. להחליט איזה צבע יהיה לחזיתות וכיצד הארון ישתלב עם הקווים המאפיינים את הכיור – באילו חומרים לבחור בין אם אלומיניום, עץ וכדומה, להבליט זכוכית שתייצר מעין משחק משקיפויות מעניין ולקחת בחשבון גם את הנגיעות העיצובית כמו למשל, הידיות של הארון או הרגליים וכל מאפיין עיצובי אחר.

חדר הרחצה הוא המקום להתפנק וכדאי להשקיע בארון איכותי בעבודת נגרות מותאמת שישרת אתכם בנאמנות לאורך זמן.

צוות נגריית רותם יעצב לכם חדר רחצה מהחלומות – צרו קשר עוד היום!

 

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email

יש לנו עוד מאמרים מעניינים..

Call Now Button